Nice Life Resort Curacao
Atrakcje okolicy, w tym Muzeum w Curaçao, znajdują się nie więcej niż 7 min spacerem od wygodnego Nice Life Resort Curacao Willemstad.
Plaża Blue Bay jest w około 4 km, a Synagoga Mikvé Israel-Emanuel leży 2 km od wygodnego hotelu. Muzeum Kura Hulanda znajduje się w pobliżu od tego hotelu. Około 5 min pieszo od obiektu noclegowego goście znajdą takie atrakcje, jak Plantage 'Plantersrust'. Nice Life Resort Curacao znajduje się w bliskiej odległości od przystanku Rector Zwijsenstraat. Najbliższe lotnisko to Curacao, 5 km od hotelu.
Kas di Piskado Purunchi jest usytuowana maksymalnie 550 m od obiektu.
- Lokalne atrakcje
- Sambil Curacao2364 km
- Veeris Resort2964 km
- Cinemark2254 km
- Plantage 'Plantersrust'194 km
- Piscaderabaai2799 km
- Landhuis Mina Scharbaai2356 km
- Fort Piscadera2014 km
- Parasasa Beach1495 km
- Lotniska
- Lotnisko Curacao11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży wygodny Nice Life Resort Curacao?
Podróż od wygodnego Nice Life Resort Curacao do centrum miasta zajmuje 30 min spacerem. - ✈
Jak daleko jest lotnisko Curacao od Nice Life Resort Curacao?
5-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Curacao a Nice Life Resort Curacao. - 🚗
Czy znajdę parking w wygodnym Nice Life Resort Curacao?
Goście wygodnego Nice Life Resort Curacao mogą skorzystać z prywatnego parkingu. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w wygodnym Nice Life Resort Curacao?
Goście wygodnego Nice Life Resort Curacao powinni wymeldować się o 11:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?
Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 90 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.